Trening jeźdźców

Oferujemy profesjonalny trening jeźdźców na własnych koniach. Treningi prowadzi małżeństwo Agnieszka i Łukasz Sikorscy, niezwykle charyzmatyczni i zaangażowani w to co robią zawodnicy wkkw i skoków przez przeszkody.

Zajęcia prowadzimy według planu treningowego dopasowanego do danej pary oraz wspólnie ustalonego planu startów. To, czego nam z pewnością nie brakuje to doświadczenie i zaangażowanie w to, co robimy. Wiedzę czerpiemy od najlepszych zawodników z Polski i zagranicy. Regularnie organizujemy konsultacje ze znanymi zawodnikami i trenerami, na które zapraszamy także naszych uczniów.

W ramach stałej współpracy gwarantujemy naszym podopiecznym kompleksową opiekę i pomoc na zawodach. Oprócz codziennych treningów zapewniamy także opiekę nad końmi podczas nieobecności właścicieli.

Agnieszka i Łukasz Sikorscy

 

Naszą wizytówką są osiągnięcia naszych podopiecznych

Mistrzostwa Polski WKKW 2019 Siódme miejsce w kategorii Młodzików (Hanna Bzowska i Druid)
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza WKKW 2019 IV miejsce w kategorii Juniorów (Nikolina Czuchaj i Benefis)
Puchar Polski WKKW 2018 IV miejsce w kategorii Młodzików (Klaudia Gawdzik i Nike)
Mistrzostwa Polski WKKW Młodzików 2018 Siódme miejsce w kategorii Młodzików na dużych koniach (Hania Krzyżanowska i Kora)
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Ujeżdżeniu 2018 Pierwsze miejsce w kategorii Juniorów Młodszych (Oliwia Rapa i Ex-Lady)
Otwarta Liga Mazowsza WKKW 2017 Brązowy medal w kategorii Amatorów (Hubert Suchta i Debra)
Puchar Polski WKKW 2019 Szóste miejsce w kategorii Juniorów Młodszych (Natalia Rodź i Admirał)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w WKKW 2019 Finalistka OOM (Natalia Rodź i Dolar)
Mistrzostwa Polski WKKW Młodzików 2018 Brązowy medal (Klaudia Gawdzik i Nike)
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Ujeżdżeniu 2018 IV miejsce w kategorii Amatorów (Agata Szulkowska i Do-Re-Mi)
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w WKKW 2018 Piąte miejsce w kategorii Amatorów (Milena Czaplińska i Druid)
Otwarta Liga Mazowsza WKKW 2018 Trzecie miejsce w kategorii Amatorów (Marta Krzemińska i Debra)
Mistrzostwa Polski Amatorów WKKW 2019 Brązowy medal (Zofia Mądra i Iron)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w WKKW 2019 Finalistka OOM (Lena Kurzyńska i Livello)
Mistrzostwa Opolszczyzny w WKKW 2018 Złoty medal Mistrzostw w kategorii Juniorów (Nikolina Czuchaj i Benefis)
Puchar Polski WKKW 2018 Piąte miejsce w kategorii Juniorów Młodszych (Nikolina Czuchaj i Benefis)
AROmeriada summer (skoki) 2018 Pierwsze miejsce w Srebrnej Rundzie (Natalia Domagała i Zarim)
OTWARTA LIGA MAZOWSZA WKKW 2017 Trzecie miejsce w kategorii Junior Młodszy do 15 lat (Julianna Fabijaniak)
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza WKKW 2019 Brązowy medal w kategorii Juniorów (Aleksandra Gierz i Łarenne)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w WKKW 2019 Brązowy medal OOM (Ewelia Falkowska i Finlandina)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w WKKW 2018 Siódme miejsce w finale OOM (Nikolina Czuchaj i Benefis)
AROmeriada summer (skoki) 2018 Pierwsze miejsce w Brązowej Rundzie letniego cyklu (Klaudia Mościcka i Iron)
Mistrzostwa Polski WKKW Młodzików 2018 Brązowy medal w kategorii Młodzików na kucach (Lena Kurzyńska i Livello)
OTWARTA LIGA MAZOWSZA WKKW 2017 Drugie miejsce w kategorii Junior Młodszy do 15 lat (Aleksndra Gierz i Livello)