Szkoła sportowej jazdy konnej

W naszym programie szkolenia celem są starty w zawodach jeździeckich i udział w imprezach mistrzowskich typu Puchar Polski, czy Mistrzostwa Polski.

Przed rozpoczęciem nauki u nas, bez względu na deklarowany poziom umiejętności, każdy jeździec jest indywidualnie oceniany przez instruktora podczas tak zwanej jazdy próbnej i przypisywany do właściwego poziomu.

Początkujących uczymy dobrych podstaw. Następnie przygotowujemy do odznak.
Zdany egzamin na brązową odznakę to dopiero początek przygody i przepustka do pierwszych startów. Zaczyna się niewinnie, a kończy tym, że co drugi weekend pakujemy koniowóz i jedziemy na zawody.

Nasza kadra to czynni zawodnicy konkurencji skoków przez przeszkody i WKKW oraz doświadczeni i wykwalifikowani szkoleniowcy Polskiego Związku Jeździeckiego. Współpracujemy także ściśle ze znanymi zawodnikami i sędziami jeździectwa, którzy pomagają uzupełnić umiejętności jeździeckie naszych zawodników.

Po niecałych dwóch latach pracy możemy się już pochwalić dwoma medalami z Mistrzostw Polski, obecnością w czołówce Pucharu Polskie WKKW i wieloma wygranymi w zawodach rangi regionalnej i ogólnopolskiej.

Kadra szkoły sportowej jazdy konnej

To co nas wyróżnia, to trenerzy. Ośrodek prowadzi dwójka czynnych zawodników Agnieszka Kopka i Łukasz Sikorski. Doświadczenia jeździeckie, które zdobywają w trakcie swojej kariery przekazują podopiecznym. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje szkoląc się u najlepszych jeźdźców w Polsce i na świecie. Dzięki temu, że sami oprócz skoków startują także w ujeżdżeniu i crossie mogą zaproponować swoim podopiecznym szerokie spojrzenie na jeździectwo.

Konie są w moim życiu od zawsze. Po 11 latach pracy w korporacji postanowiłam poświęcić się w stu procentach swojej pasji. Założyłam fundację Horse Sport organizującą szkolenia i kliniki jeździeckie. Dzisiaj, wspólnie z Łukaszem, dzierżawimy Aromer i realizuję się trenując grupę fantastycznych dzieciaków.

Przez prawie dziesięć lat łączyłem pracę producenta telewizyjnego ze sportem jeździeckim. W tym czasie udało mi się dojść do poziomu dwugwiazdkowych zawodów międzynarodowych WKKW. Nieustannie szukam wiedzy u najlepszych polskich i zagranicznych trenerów. Dzięki temu mogę ją przekazywać podopiecznym.

Dołącz do nas
Nauka jazdy dla początkujących Prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Przygotowanie do egzaminu na odznaki Do egzaminu możesz podejść na naszym koniu.
Treningi sportowe i starty w zawodach Udostępniamy nasze konie na zawody.