Zimowe kursy jeździeckie

Dlaczego warto do nas przyjechać?

Ferie to doskonała okazja, żeby więcej czasu spędzić w siodle i rozwinąć swoje jeździeckie umiejętności. U nas to także szansa na przygotowane się do egzaminu na odznakę jeździecką lub rozpoczęcie startów w zawodach.

Naszym celem jest dobrze uczyć jeździć konno. Nie organizujemy kolonii ani obozów jeździeckich, ale intensywne kursy, podczas których od rana do nocy rozmawiamy o koniach i jeździmy, jeździmy i jeździmy konno.

Liczba miejsc jest ograniczona. W kursie bierze udział maksymalnie 16 osób, które dzielimy na małe grupy w zależności od poziomu zaawansowania.

Infrastruktura jeździecka

Aromer jest jednym z największych ośrodków jeździeckich na Mazowszu.
Mamy dwie duże hale (30x90m i 25x75m) z podłożem kwarcowym, treningowy plac crossowy co gwarantuje idealne warunki do treningu.
IMG_0435jpg
IMG_0179jpg

Organizacja

Pierwszego dnia kursu odbywają się jazdy próbne. Na ich podstawie przydzielane są konie - jeden przez cały kurs i tworzone są grupy treningowe (max 4 osoby, nie jeździmy w zastępie).

We wszystkie pozostałe dni kursu (oprócz ostatniego) uczestnicy jeżdżą dwa razy dziennie. Jeden główny trening i popołudniowy nieco lżejszy i krótszy (trening light). Każdy z uczestników trenuje z osobami na swoim poziomie zaawansowania.

Nasze konie

Nasze konie są zadbane, dobrze utrzymane i chętne do pracy. Nie spotkasz u nas “rekreacyjnych tuptaków”. Wszystkie konie startują regularnie w zawodach w skokach, ujeżdżeniu i wkkw. Niektóre z nich są bardziej temperamente, dlatego na początku każdego kursu odbywają się jazdy próbne, podczas których dopasowujemy konie do umiejętności jeźdźców.

Istnieje możliwość przyjazdu z własnym koniem. Nie zmienia to ceny kursu.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Uczestnicy kursów mieszkają w przytulnym pensjonacie nad stajnią. Pokoje są dwuosobowe i dwa trzyosobowe. Każdy z pokoi ma własną łazienkę. W pokoju sąsiadującym z pokojami uczestników mieszka opiekun, do którego w każdej chwili można zwrócić się z każdą sprawą.

Wyżywienie to domowe posiłki z nieograniczonymi dokładkami. Dostosowujemy się do gustów naszych gości. Gotujemy posiłki wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe.

pokoje1jpgedb399a8-a741-4a76-be42-0ea5377f93e0jpg

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Tak, jeśli poruszasz się swobodnie w minimum trzech chodach i masz minimum 10 lat i przede wszystkim, czy chcesz lepiej jeździć konno.
Jesteśmy nastawieni na sportową naukę jazdy konnej. Dzień wypełniony jest treningami i zdobywaniem wiedzy teoretycznej. Nie będziesz u nas lepić z gliny ani rysować koników ;)

Terminy kursów

 • Turnus 1: 12 - 18 stycznia
  (lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie)
 • Turnus 2: 19 -25 stycznia
  (lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie)
 • Turnus 3: 26 stycznia - 1 lutego
  (podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie)
 • Turnus 4: 2 - 8 lutego
  (kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie)
 • Turnus 5: 9 -15 lutego
  (dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie)
 • Turnus 6: 16-22 lutego
  (dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie)

Zapisy

Należy wypełnić kartę obozowicza i jej skan przesłać na zgloszenia@aromer.pl w odpowiedzi otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia wstępnego zgłoszenia.
Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł.

Cena

Cena tygodniowego kursu wynosi 1800 złotych. Obejmuje pobyt, wyżywienie i 12 sportowych treningów. Cena za dwa turnusy to 3200 złotych.

W przypadku rezygnacji do 14 dni przed kursem zwracamy ją w całości. Po tym terminie nie zostaje ona zwrócona. Pozostałą część opłaty należ wnieść w momencie przywiezienia dziecka na kurs.

W przypadku rezygnacji z kursu wynikającego z decyzji uczestnika (np. strach przed jazdą konną) nie zwracamy kosztu kursu.