Letnie intensywne kursy jeździeckie

Dlaczego warto do nas przyjechać?

Lato to doskonała okazja, żeby więcej czasu spędzić w siodle i rozwinąć swoje jeździeckie umiejętności. U nas to także szansa na przygotowane się do egzaminu na odznakę jeździecką lub rozpoczęcie startów w zawodach.

Naszym celem jest dobrze uczyć jeździć konno. Nie organizujemy kolonii ani obozów jeździeckich, ale intensywne kursy, podczas których od rana do nocy rozmawiamy o koniach i jeździmy, jeździmy i jeździmy konno.

Liczba miejsc jest ograniczona. W kursie bierze udział maksymalnie tylko 16 osób, które dzielimy na małe grupy w zależności od poziomu zaawansowania.

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Tak, jeśli poruszasz się swobodnie w minimum trzech chodach i masz minimum 11 lat, i przede wszystkim, czy chcesz lepiej jeździć konno.
Jesteśmy nastawieni na sportową naukę jazdy konnej. Dzień wypełniony jest treningami i zdobywaniem wiedzy teoretycznej. Nie będziesz u nas lepić z gliny ani rysować koników ;)

Infrastruktura jeździecka

Aromer jest jednym z największych ośrodków jeździeckich na Mazowszu. Mamy dwie duże hale, place zewnętrzne z podłożem kwarcowym, treningowy plac crossowy co gwarantuje idealne warunki do treningu.
IMG_0278jpg
IMG_0381jpg
IMG_0185jpg

Organizacja

Pierwszego dnia kursu odbywają się jazdy próbne. Na ich podstawie przydzielane są konie - jeden przez cały kurs i tworzone są grupy treningowe (max 4 osoby, nie jeździmy w zastępie).

We wszystkie pozostałe dni kursu (oprócz ostatniego) uczestnicy jeżdżą dwa razy dziennie. Jeden główny trening i popołudniowy nieco lżejszy i krótszy (trening light). Każdy z uczestników trenuje z osobami na swoim poziomie zaawansowania.

Kadra

Zajęcia prowadzić będą wykwalifikowani instruktorzy pod nadzorem założycieli szkoły - Agnieszki Kopki i Łukasza Sikorskiego.

Nasze konie

Nasze konie są zadbane, dobrze utrzymane i chętne do pracy. Nie spotkasz u nas “rekreacyjnych tuptaków”. Wszystkie konie startują regularnie w zawodach w skokach, ujeżdżeniu i wkkw. Niektóre z nich są bardziej temperamente, dlatego na początku każdego kursu odbywają się jazdy próbne, podczas których dopasowujemy konie do umiejętności jeźdźców.

Istnieje możliwość przyjazdu z własnym koniem. Nie zmienia to ceny kursu.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Uczestnicy kursów mieszkają w przytulnym pensjonacie nad stajnią. Pokoje są dwuosobowe i dwa trzyosobowe. Każdy z pokoi ma własną łazienkę. W pokoju sąsiadującym z pokojami uczestników mieszka opiekun, do którego w każdej chwili można zwrócić się z każdą sprawą.

Wyżywienie to domowe posiłki z nieograniczonymi dokładkami. Dostosowujemy się do gustów naszych gości. Gotujemy posiłki wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe.

pokoje1jpgedb399a8-a741-4a76-be42-0ea5377f93e0jpg

Terminy kursów

  • Turnus 1: 28 lipca - 3 sierpnia 2019
  • Turnus 2:  4-10 sierpnia 2019
  • Turnus 3: 11-17 sierpnia 2019
  • Turnus 4: 18-25 sierpnia 2019
  • Turnus 5: 26-31 sierpnia 2019

Zapisy

Należy wypełnić kartę obozowicza i jej skan przesłać na zgloszenia@aromer.pl w odpowiedzi otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia wstępnego zgłoszenia.
Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł.

Cena

Cena kursu wynosi 1800 złotych. Obejmuje pobyt, wyżywienie i 12 sportowych treningów. Cena za dwa turnusy to 3200 złotych.

W przypadku rezygnacji do 14 dni przed kursem zwracamy ją w całości. Po tym terminie nie zostaje ona zwrócona. Pozostałą część opłaty należ wnieść w momencie przywiezienia dziecka na kurs.

W przypadku rezygnacji z kursu wynikającego z decyzji uczestnika (np. strach przed jazdą konną) nie zwracamy kosztu kursu.