Kalendarz wydarzeń w 2022 r.

Styczeń

6.01 - Parkur otwarty
8-9.01 - AROmeriada winter (skoki) - V eliminacja
22-23.01 - AROmeriada winter (ujeżdżenie) - IV eliminacja - ODWOŁANE
29-30.01 -  Konsultacje skokowe/wkkw z Pawłem Spisakiem

Luty

 30.01-4.02.- Kurs przygotowujący do egzaminu na odznaki PZJ
5-6.02 - AROmeriada winter (skoki) - VI eliminacja - ODWOŁANE
   7-12.02.- Kurs przygotowujący do egzaminu na odznaki PZJ
12.02 - Egzamin na odznaki: Jeżdżę Konno, BOJ i SOJ
20.02 - "Jeżdżę Konno" - zajęcia doszkalające do egzaminu
26-27.02 - Konsultacje skokowe/wkkw z Pawłem Spisakiem
26-27.02 - AROmeriada winter (ujeżdżenie) - V eliminacja - ODWOŁANE

Marzec

5.03 -  "Jeżdżę Konno" - zajęcia doszkalające do egzaminu
5.03 - Parkur otwarty
6.03 -  Egzamin na odznaki: Jeżdżę Konno, BOJ i SOJ
  5-6.03 - AROmeriada winter (skoki) - VII eliminacja - ODWOŁANE
12.03 - Parkur otwarty
19.03 - Czworoboki szkoleniowe z oceną sędziego
20.03 - Wewnętrzne zawody - Powitanie wiosny
25-27.03 - Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży i Regionalne - ODWOŁANE

Kwiecień

2.04 -  "Jeżdżę Konno" - zajęcia doszkalające do egzaminu
3.04 - Egzamin na odznakę "Jeżdżę Konno"
2-3.04 -  Konsultacje skokowe/wkkw z Pawłem Spisakiem
9-10.04 - AROmeriada winter (skoki) - FINAŁ - ODWOŁANE
23-24.04 - AROmeriada winter (ujeżdżenie) - FINAŁ - ODWOŁANE

Maj

30.04 - 3.05 - Majowe warsztaty jeździeckie (wszystkie poziomy zaawansowania)
8.05 - Egzamin na BOJ i SOJ
14-15.05 - AROmeriada summer (skoki) - I eliminacja - ODWOŁANE

Czerwiec

4-5.06 - AROmeriada summer (ujeżdżenie) - I eliminacja - ODWOŁANE
11-12.06 - AROmeriada summer (skoki) - II eliminacja - ODWOŁANE

Lipiec

26.06 - 9.07 - Kurs przygotowujący do egzaminu na odznaki jeździecki PZJ
9.07 - Egzamin na BOJ i SOJ
10-16.07 - Zgrupowanie sportowe
16-17.07 - AROmeriada - Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach
17-30.07 - Kurs przygotowujący do egzaminu na odznaki jeździecki PZJ
30.07 - Egzamin na BOJ i SOJ

Sierpień

31.07 - 13.08 - Kur przygotowujący do egzaminu na odznaki jeździecki PZJ
13.08 - Egzamin na BOJ i SOJ
14-20.08 - Zgrupowanie sportowe
20-21.08 - AROmeriada - Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu
21-27.08 - Zgrupowanie sportowe
27-28.08 - AROmeriada summer - Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach

Wrzesień
10-11.09 - AROmeriada - Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu
17-18.09 - AROmeriada - Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach

Październik
1-2.10 - AROmeriada winter (skoki) - I eliminacja
14-16.10 -  Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży i Regionalne
22-23.10 - AROmeriada summer (ujeżdżenie) - I eliminacja

Listopad
6.11 - Wewnętrzne zawody Haloweenowe
12-13.11 - AROmeriada winter (skoki) - II eliminacja
19-20.11 - AROmeriada summer (ujeżdżenie) - II eliminacja

Grudzień
3-4.12 - AROmeriada winter (skoki) - III eliminacja
11.12 - Egzamin na BOJ i SOJ
17.12 - Wigilia stajenna