Kalendarz wydarzeń w 2023 r.

Styczeń

7-8.01 - AROmeriada winter (skoki) - V eliminacja
14-15.01 -  AROmeriada winter (ujeżdżenie) - III eliminacja
21-22.01 - AROmeriada winter (skoki) - VI eliminacja

Luty

11-12.02 - AROmeriada winter (skoki) - VII eliminacja
13-17.02 - Kurs przygotowujący do egzaminu na odznaki PZJ
18.02 - Egzamin na odznaki jeździeckie PZJ
20-24.02 - Kurs przygotowujący do egzaminu na odznaki PZJ
25.02 - Egzamin na odznaki jeździeckie PZJ

Marzec

  4-5.03 - AROmeriada winter (skoki) - VIII eliminacja
17-19.03 - Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży i Regionalne/Towarzyskie w skokach
25-26.03 - AROmeriada winter (ujeżdżenie) - FINAŁ

Kwiecień

1-2.04 - AROmeriada winter (skoki) - IX eliminacja
15-16.04 - Wiosenne zawody wewnętrzne
22-23.04 - AROmeriada winter (skoki) - FINAŁ

Maj

1-5.05 - Kurs przygotowujący do egzaminu na odznaki PZJ
6.05 - Egzamin na odznaki jeździeckie PZJ
13-14.05 - AROmeriada summer (skoki) - I eliminacja
20-21.05 -  AROmeriada summer (ujeżdżenie) - I eliminacja

Czerwiec

3-4.06 - AROmeriada summer (skoki) - II eliminacja
24-25.06 - AROmeriada summer (skoki) - III eliminacja
26.06-7.07 - Kurs przygotowujący do egzaminu na odznaki jeździeckie PZJ

Lipiec

8.07 - Egzamin na odznaki jeździeckie PZJ
9-14.07 - Zgrupowanie sportowe
15-16.07 - AROmeriada summer (ujeżdżenie) - II eliminacja
17-21.07 - Zgrupowanie sportowe
22-23.07 - AROmeriada summer (skoki) - IV eliminacja
24.07-4.08 - Zgrupowanie sportowe

Sierpień
5-6.08 - AROmeriada summer (skoki) - V eliminacja
7-18.08 -  Kurs przygotowujący do egzaminu na odznaki jeździeckie PZJ
19.08 -  Egzamin na odznaki jeździeckie PZJ
21-25.08 -  Zgrupowanie sportowe

Wrzesień

   2-3.09 - AROmeriada summer (skoki) - VI eliminacja
9-10.09 -  AROmeriada summer (ujeżdżenie) - FINAŁ
16-17.09 - AROmeriada summer (skoki) - FINAŁ
30.09 - 1.10 - AROmeriada winter (skoki) - I eliminacja

Październik

14-15.10 - AROmeriada winter (skoki) - II eliminacja
27-29.10 - Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w skokach

Listopad

4-5.11 - AROmeriada winter (ujeżdżenie) - I eliminacja
11-12.11 - AROmeriada winter (skoki) - III eliminacja
18-19.11 - AROmeriada winter (skoki) - IV eliminacja

Grudzień

2-3.12 - AROmeriada winter (skoki) - V eliminacja    
16-17.12 - AROmeriada winter (skoki) - VI eliminacja