Zimowe kursy jeździeckie w Aromerze

Dlaczego warto do nas przyjechać?

Nasza filozofia to dobrze uczyć jeździć konno, a nie sprzedawać przejażdżki konne. Jest wiele miejsc gdzie są konie i gdzie prowadzi się na nich zajęcia. Niewiele jest jednak takich, gdzie zdobywa się właściwą wiedzę i umiejętności. My jesteśmy takim miejscem. 

Gwarantujemy, że wyjedziesz od nas z mnóstwem nowej wiedzy i umiejętności zarówno ujeżdżeniowych jak i skokowych.

Na organizowanych przez nas kursach panuje wesoła i przyjazna atmosfera. Ze względu na małą liczbę max 16 osób na turnusie uczestników mogą się oni dobrze zintegrować Do tego przez cały czas dostępni są trenerzy i opiekun, zawsze można porozmawiać, czy zadać pytanie.

Dla kogo jest kurs?

Dopasowujemy poziom zajęć do uczestników. Minimalny poziom, którego wymagamy to samodzielne poruszanie się w trzech chodach. Zdarza się, że na naszych kursach mamy zarówno osoby średnio zaawansowane jak i startujące w zawodach. Wiek uczestników min. 11 lat.

Dlaczego kursy, a nie obóz czy zimowisko?

Jesteśmy nastawieni na sportową naukę jazdy konnej. Dzień wypełniony jest treningami i zdobywaniem wiedzy teoretycznej. Nie będziesz u nas lepić z gliny ani rysować koników.

Infrastruktura jeździecka

Aromer jest jednym z największych ośrodków jeździeckich na Mazowszu. Mamy dwie duże hale, place zewnętrzne z podłożem kwarcowym, treningowy plac crossowy co gwarantuje idealne warunki do treningu.
IMG_0435jpg
IMG_0179jpg

Organizacja

Pierwszego dnia kursu odbywają się jazdy próbne. Na ich podstawie przydzielane są konie - jeden przez cały kurs i tworzone są grupy treningowe (max 4 osoby, nie jeździmy w zastępie).

We wszystkie pozostałe dni kursu (oprócz ostatniego) uczestnicy jeżdżą dwa razy dziennie. Jeden główny trening i popołudniowy nieco lżejszy i krótszy (trening light). Każdy z uczestników trenuje z osobami na swoim poziomie zaawansowania.

Kadra

Zajęcia prowadzić będą wykwalifikowani instruktorzy pod nadzorem założycieli szkoły - Agnieszki Kopki i Łukasza Sikorskiego.

Nasze konie

Nasze konie są zadbane, dobrze utrzymane i chętne do pracy. Nie spotkasz u nas “rekreacyjnych tuptaków”. Wszystkie konie startują regularnie w zawodach w skokach, ujeżdżeniu i wkkw. Niektóre z nich są bardziej temperamente, dlatego na początku każdego kursu odbywają się jazdy próbne, podczas których dopasowujemy konie do umiejętności jeźdźców.

Istnieje możliwość przyjazdu z własnym koniem. Nie zmienia to ceny kursu.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Uczestnicy kursów mieszkają w przytulnym pensjonacie nad stajnią. Pokoje są dwuosobowe i dwa trzyosobowe. Każdy z pokoi ma własną łazienkę. W pokoju sąsiadującym z pokojami uczestników mieszka opiekun, do którego w każdej chwili można zwrócić się z każdą sprawą.

Wyżywienie to domowe posiłki z nieograniczonymi dokładkami. Dostosowujemy się do gustów naszych gości. Gotujemy posiłki wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe.

pokoje1jpgedb399a8-a741-4a76-be42-0ea5377f93e0jpg

Zimowe kursy jeździeckie

Terminy turnusów

  • Turnus 1: 13-19 stycznia 2019
  • Turnus 2:  20-26 stycznia 2019
  • Turnus 3: 27 stycznia - 2 lutego 2019 - BRAK WOLNYCH MIEJSC
  • Turnus 4: 3-9 lutego 2019 - BRAK WOLNYCH MIEJSC
  • Turnus 5: 10-16 lutego 2019  
  • Turnus 6: 17-23 lutego 2019

Zapisy

Należy wypełnić kartę obozowicza i jej skan przesłać na zgloszenia@aromer.pl w odpowiedzi otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia wstępnego zgłoszenia.
Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł.

Cena

Cena kursu wynosi 1800 złotych. Obejmuje pobyt, wyżywienie i 12 sportowych treningów. Cena za dwa turnusy to 3200 złotych.

W przypadku rezygnacji do 14 dni przed kursem zwracamy ją w całości. Po tym terminie nie zostaje ona zwrócona. Pozostałą część opłaty należ wnieść w momencie przywiezienia dziecka na kurs.

W przypadku rezygnacji z kursu wynikającego z decyzji uczestnika (np. strach przed jazdą konną) nie zwracamy kosztu kursu.


Wcześniej miałam okazję jeździć w wielu szkółkach, nigdy nie spotkałam się z takim zaangażowaniem w prowadzenie treningów. Po 4 miesiącach ciężkiej pracy zdałam Brązową Odznakę Jeździecką i to za pierwszym podejściem. Jeśli chcecie znaleźć miejsce, w którym nauczycie się naprawdę jeździć konno, to już nie musicie szukać!
Nikolina
Aromer jest jedynym miejscem w Warszawie i okolicach gdzie można rozpocząć swoją karierę sportową bez własnego konia zarówno w skokach , ujeżdżeniu jak i w WKKW. Trenerzy bardzo mili , przekazujący dużo wiedzy i zaangażowani w każdy trening i wymagający. Pomagają również w rozwiązaniu różnych problemów np. w wyborze konia do kupna. Miejsce godne polecenia dla osób czynnie startujących oraz dla tych , którzy chcą dopiero zacząć swoją przygodę ze sportem.
Oliwia
Trenuję w Aromerze od 2,5 lat, jazdy z trenerami są na bardzo wysokim poziomie i dużo się rozwinęłam. Trenerzy umożliwili mi uczestnictwo w zawodach, dzięki czemu naprawdę wiele zyskałam. Konie mają bardzo dobre warunki i są otaczane miłością i opieką. Panuje bardzo rodzinna atmosfera, jest mnóstwo wspaniałych ludzi i można zawsze poprosić o pomoc.
Ewelina