Zimowe zgrupowanie sportowe - 14.07 - 27.07.2019

Dlaczego warto do nas przyjechać?

Dlaczego warto do nas przyjechać? Chyba najlepszą odpowiedzią na to pytanie są dotychczasowe osiągnięcia naszych podopiecznych.

Naszym celem jest dobrze uczyć jeździć konno i pomóc naszym podopiecznym wejść w "świat sportu". Nie organizujemy kolonii ani obozów jeździeckich, ale intensywne kursy podczas których ciężko pracujemy, żeby spełnić marzenia o sporcie. To także duża dawka praktycznej i teoretycznej wiedzy jeździeckiej.

Liczba miejsc jest ograniczona. Przyjmujemy tylko 14 osób na całe zgrupowanie.
Zajęcia odbywają się małych grupach, co pozwala nam na bardzo indywidualne treningi.

Kto może wziąć udział w zgrupowaniu?

Zgrupowanie sportowe kierujemy do jeźdźców, którzy mają już minimum brązową odznakę jeździecką i chcieliby przygotować się do startów w zawodach lub rozwinąć swoje umiejętności jeździeckie. Wiek uczestników min. 12 lat.

Organizacja

Pierwszego dnia kursu odbywają się treningi próbne. Na ich podstawie przydzielane są konie - jeden przez cały kurs i tworzone są grupy treningowe.

We wszystkie pozostałe dni kursu (oprócz ostatniego) uczestnicy jeżdżą dwa razy dziennie. Jeden główny trening i popołudniowy nieco lżejszy i krótszy (trening light). Każdy z uczestników trenuje z osobami na swoim poziomie zaawansowania.

Infrastruktura jeździecka

Aromer jest jednym z największych ośrodków jeździeckich na Mazowszu. Mamy dwie duże hale, place zewnętrzne z podłożem kwarcowym, treningowy plac crossowy co gwarantuje idealne warunki do treningu.
IMG_0389jpg
IMG_0435jpg
IMG_0392jpg

Kadra

Zajęcia prowadzić będą wykwalifikowani instruktorzy pod nadzorem założycieli szkoły - Agnieszki Kopki-Sikorskiej i Łukasza Sikorskiego.

Nasze konie

Nasze konie są zadbane, dobrze utrzymane i chętne do pracy. Nie spotkasz u nas “rekreacyjnych tuptaków”. Wszystkie konie startują regularnie w zawodach w skokach, ujeżdżeniu i wkkw. Niektóre z nich są bardziej temperamente, dlatego na początku każdego kursu odbywają się jazdy próbne, podczas których dopasowujemy konie do umiejętności jeźdźców.

Istnieje możliwość przyjazdu z własnym koniem. Nie zmienia to ceny kursu.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Uczestnicy kursów mieszkają w przytulnym pensjonacie nad stajnią. Pokoje są dwuosobowe i dwa trzyosobowe. Każdy z pokoi ma własną łazienkę. W pokoju sąsiadującym z pokojami uczestników mieszka opiekun, do którego w każdej chwili można zwrócić się z każdą sprawą.

Wyżywienie to domowe posiłki z nieograniczonymi dokładkami. Dostosowujemy się do gustów naszych gości. Gotujemy posiłki wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe.

Sekcja Jeździecka Szkoła sportowej jazdy konnej

Zapisy

Należy wypełnić kartę obozowicza i jej skan przesłać na zgloszenia@aromer.pl w odpowiedzi otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia wstępnego zgłoszenia.
Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł.

Cena

Udział w zgrupowaniu kosztuje 3200 zł. Cena obejmuje treningi, zajęcia teoretyczne, zakwaterowanie oraz wyżywienie uczestników. W przypadku przyjazdu z własnym koniem, również pobyt konia w naszym ośrodku. 

W przypadku rezygnacji do 14 dni przed kursem zwracamy ją w całości. Po tym terminie nie zostaje ona zwrócona. Pozostałą część opłaty należ wnieść w momencie przywiezienia dziecka na kurs.

W przypadku rezygnacji z kursu wynikającego z decyzji uczestnika (np. strach przed jazdą konną) nie zwracamy kosztu kursu.