AROmeriada winter 2018/2019

 
 

AROmeriada summer 2018

AROmeriada summer 2018 miała być tylko specjalną edycją halowego cyklu w związku z otwarciem nowego placu zewnętrznego w naszym ośrodku. Tymczasem okazało się, że cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród zawodników już od pierwszego spotkania. Łącznie, w pięciu eliminacjach, wystartowało ponad 150 par.

Mamy nadzieję, że letnia edycja cyklu już na stałe zagości w kalendarzach zawodników startujących na Mazowszu, startujących nie tylko w konkurencji skoków.

Zwycięzcy AROmeriada summer (skoki) 2018:

  • Runda Brązowa: Klaudia Mościcka i Iron, KJ Aromer
  • Runda Srebrna: Natalia Domagała i Zarim, KJ Aromer
  • Runda Złota: Anna Więcek i Proteus, KJ Aromer
  • Runda Platynowa: Ewa Mulik i Foria, SKJ Olimpia Warszawa
  • AROmeriada summer (skoki) 2018

AROmeriada 2017/2018

Pierwsza edycja AROmeriady odbyła się w trzech konkurencjach olimpijskich. Niestety tylko w jednej (skoki) udało się zorganizować finał.
Rundę Brązową wygrała Agnieszka Pietrak startująca na klaczy Likia Word z łącznym wynikiem 205 punktów po pięciu eliminacjach. Druga była Antonina Kopacz na Domino (205 pkt.), a trzecia Maja Gromadowska.
Pozycję lidera w srebrnej rundzie obroniła Zuzanna Tomaszewska, która zdobyła łącznie 350 punktów.

Drugie miejsce zajął Karol Turowski na klaczy Beatricci-G (265 punktów). Trzecia, z łącznym wynikiem 225 punktów, była Zuzanna Werelich.
Rundę honorową Rundy Złotej AROmeriady (Skoki) 2017/2018 poprowadziła Magdalena Żółkiewicz-Fiuk i Lancer Son, która zdobyła łącznie 460 punktów.
Drugie miejsce przypadło Zuzannie Tomaszewskiej. Trzeci był Karol Turowski, reprezentujący barwy gospodarza cyklu - KJ Aromer.